SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Choper Aquila 125cc
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '15
Lloji :
Hyosung
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
85098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
motorri esht ne gjendje shum te mir , eshte i doganuar , eshte 125 kubik 6 shpejtsi bej ndrrim me vetura ose skutera per me shum info me kontakto ne viber +37745505553
Informata rreth publikuesit
Leart
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »