SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q7 3.0 TDI Quattro S-Line
Çmimi :
€19,999.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '15
ID e produktit :
85099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi Q7 3.0 TDI Quattro S-Line, Panorama, 7-Ulese-Alcantara, Automatik, 122.000 km origjinal, serviset e bera tek Audi AG München. Navigacion, Klime automatik, Senzora t'parkimit, Tempomat, Bixenon, ngrohje ne ulese, ulset elektrik-memory, Fellnet 19' , Ngjyre krem metalike, Vetura eshte me targa te Gjermanise, çmimi fiks.Kontakti permes : whatsapp , tango dhe thirrje ne numrin +4917670464744 .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatbardh
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »