SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi B4
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '15
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.60
Viti :
1933
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
85107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi b4 2.6b ne gjendje shum te mir teknike e rujtur siq shihet edhe ne foto,vetura i ka tabelat e dorzume dmth eshte e shlajmruar
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Dardanë
044165380
Koretin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »