SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.6Benzin V.p 1999 I Ardhur Prej Zvicres
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
270,000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.6 SR Benzin V.p 23.12.1998 I Ardhur Prej Zvicres Vetura Osht Pa Dogan Per Mashum Vala Viber +37745371403
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Garage Topanica
Gjilan
045371403
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »