SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 5 2008 dsg 1.9 isofix
goma te reja,servise te kryera
ju lutem blersi te jet serioz mund te me kontaktoni ne kete nr :
049 541 215
049 702 707
fb link : www.facebook.com/gent.zogjani.71 
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »