SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 6 2010
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Viti :
2010
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6 muji i 6 2010 1.6 TDI team , 77kw-105 ps , start-stop, parktronik, senzor shiu + dritav , karrikat me nxemje.
nr kontaktus - 049 541 215 -049 702 707
fb link : www.facebook.com/gent.zogjani.71 
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »