SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2.0 TDI DSG F1 NAVI 7 ULSE HIGHLINE
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
85204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe nderrohet

rexhistrim deri fund vitit 2015
qmimi i fundit 7800€
Vetem bleres serioz
Nuk ka ma full.
Informata rreth publikuesit
viber 386 49 207 526
Prishtinë
044786281
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »