SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 330d full extra
Çmimi :
€5,599.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '15
ID e produktit :
85230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 330d automatik tip-tronik ne gjendje shum te mir.vetura eshte ne gjendje te rregullt punon shum mir.Me nje fjal vetura eshte full extra nuk i mungon asgje per nje vetur luxoze.ka fuqi te madhe dhe e e rehatshme ne vozitje.kush ja din vleren ketyre veturave e din qfare osht.te interesuarit mund te kontaktojn me nr e tel.qmimi eshte i arsyeshem.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Gjakovë
045829222
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »