SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose Ndrrohet:
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '15
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
114,000
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
85245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose Ndrrohet:

Peugeot 207 1.4 Benzin

Marshi : Manual,
Viti i prodhimit : 2011,
Ngjyra : E Hirit Metalike,
Kilometrazha : 114.000 km,
Makina posedon 4 dyer,
Posedon Klime AC,
Timon me telekomanda,
Radio me MP3,
ESP,
ABS,
Dritare Elektronike,
Drita Automatike,
Drita te mjegulles,
Mbyllje Qendrore,
Goma te reja,

Serviset i ka te kryera me rregull. Posedoj edhe librin e servisit.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje perfekte.

INFO TEL 044 375 555,

Beje edhe nderrim.

Cmimi : 7000 €
Informata rreth publikuesit
Denis
Prishtinë
049 856 422
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »