SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Veturen
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
Ekstra :
Mbyllje Qendrore
ID e produktit :
85248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Renault Megane
Informata rreth publikuesit
Flutura
Prishtinë
049369426
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »