SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura 1.4 benzin 2007 automatik
Çmimi :
€3,250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '15
Lloji :
Chevrolet Aveo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
85274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura 1.4 benzin automatik viti 2007 95000 t kalune ne gjendje shum të mir

Kontakti: 049 294 451
Informata rreth publikuesit
Muhamed
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »