SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda Shadow 750cc AmericanClassicEdition (ACE)
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
85286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Honda Shadow 750 kubik modeli ACE ( American Classic Edition ) , viti prodhimit 1999/2000 , 31.000km te kaluara , regjistrim 1vjet , ka pjese extra , motorri i vleresuar 4500€ por shitet me qmim 3700€
Informata rreth publikuesit
Don
Prishtinë
044902002
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »