SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Rav 4
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '17
Lloji :
Toyota Rav 4
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
85337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toyota Rav 4 full time 4x4
Benzin
Xhoma npull
Klim ne gjendje trregullt
Informata rreth publikuesit
Lisian
Peja
049802552
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »