SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 525
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
Lloji :
BMW 525
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
85339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndërroj BMW 525i në gjendje shumë të mirë teknike.

Vetura posedon:
Mbyllje qendrore,
Alarm,
Klimë,
ABS,
Airbag,
Xhama të parë elektrik,
Pasqyre elektrike,
On-board kompjuter,
Ndezje nga largësia (me telekomandë),
Sistemin e plinit me kompjuter,
Auto dim retrovizorin,
Goma të reja të dimrit etj.

Për më shumë informata ju lutemi të kontaktoni në numrin e telefonit: 049 286 647
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
049286647
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »