SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 1.6 2000
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
157,901
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Radio, Airbags
ID e produktit :
85351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
tarifë të vogël; 4, 5/100 karburantit; klima; gomave të reja; gjithçka punon; makinë shumë private; 1 pronar;
Informata rreth publikuesit
Gabay
Klinë
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »