SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 2.2 GTS
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,800
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
85366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vectra automatik, 2.2 dizel 2003 e regjistruar deri me 17.10.2015, gjithashtu ka edhe libren e servisit.

Numri kontaktues : 044 266 017
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »