SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.5dci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
122,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
85391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Clio 1.5dci
Viti i prodhimit: 2010 KM:122000
Ne gjendje shume te mire.
Me dogan dhe homologim.
045 267 551
Informata rreth publikuesit
Vetura
Prishtinë
045267551
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »