SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 Cd
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm
ID e produktit :
85411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw full
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
St
Gjilan
044567891
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »