SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JEEP Grand Cherokee (Limited) 4Matic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '15
Lloji :
Jeep
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne Gjendje te rregullt.


Viti i prodhimit : 2002
Lenda djegse : Naft
Kilometrazha : 250 000
Fuqia Motorrike : 2.7
170 PS
Direct Injection

ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje qendrore, Pasqyre Elektrike, Xhama Elektrik, Karrige me ngrohje, Xham dielli, AirBags, Rregullues Klime etj..

Nr Kontaktus : +377 45 584 693 // (Viber)
Informata rreth publikuesit
Gjilan
Gjilan
045584693
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »