SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Renault Clio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Sensor Parkingu
ID e produktit :
85424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio 1.2 benzin harxhon 4.5 litra/100 km, me kondicioner, xhama elektrik, ne gjendje super, me targa shqiptare dhe me dokumentacion te rregullt. Bej nderrim me audi a4 , vw passat.
Informata rreth publikuesit
Geri
+355696600569
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »