SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes GOLF 4 TDI 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
85429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4,TDI 1.9,viti i prodhimit 2000,qe dy vite i ardhur nga Holanda ne Kosove,dokumentacioni i rregullt,regjistrimi deri me 13.01.2016,eshte ne gjendje shum te mire,per me shum info kontaktoni ne tel 045-620-970
Informata rreth publikuesit
Selman
Gelance [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »