SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
85451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Fiesta 1.4 dizel e vitit te prodhimit 2004, Eshte e ruajtur,shume pak e perdorur ne KS. Per info te tjera kontaktoni:

Tel: 044 134 704
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
044134704
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »