SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.6 dizel
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
85472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura ka mator 1.6 dizel eshte ne gjendje te mir hargjimet e vetures ja nminimale vetura ka regjistrim fiks 1 vjet 03 qershor 2016 ket vetur e kam qe 11 vite pronari par nks matorrin e ka top nuk ka golf mat mir per matorr
vrejtje krillen duhet me ngjyros se ma ka vra pak njani e ja kum ndrru vetem me ngjyros tjeter vetura nuk ka asnje defekt
Presim Bleres Serioz

Kontakti 044 915 251 vala ose viber +377 44 915 251
Informata rreth publikuesit
Ilirjan
Llashticë
Ndje 044 915 251
Llashticë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »