SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 B4 16v 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '15
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
85491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes AUDI 80 B4 16v 2.0 eshte ne gjendje shum te mir teknike,dokumentacioni i rregullt,regjistrim deri me 18.05.2016 per ma shum info na kontaktoni ne : TEl 049-809-454 ose 044-927-245 Pronari-Besnik Kodra
Informata rreth publikuesit
Selman
Gelancë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »