SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 viti 2008 2.0tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
85494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A4 2.0 TDI 103kw 143ps
3 QELSA FABRIKISHT
KILOMETRA 196000
KA REXHISTRIM DERI NE FUND TE QERSHORIT ME DATE 27.06.2015
AUTOMATIK TIPTRONIK 8 SHPEJTSI PARA
KLIMATRONIK
ESP
ABS
TEMPOMAT
NAVICACION BORD COLOUR
FELLNE-17 GOMA TE REJA TE VERES 225/45/17
MUZIK CD CHARGER 6CD
SENSOR MBRAPA
ULSE ME NXEMJE
LEDA PARPARA XENON BIKSENON
KOMANDA NE VOLLAN
RETREVIZOR NE PASQYRE
SENZOR SHIU
KA TE NDRRUME RRYPIN DHAMZOR-182571 KILOMETAT AKTUALE 196000 ME DATE 26.07.2014
KA TE NDRRUME ULJEN E MENJAQIT-182571 KILOMETRA AKTUALE 196000 ME DATE 26.07.2014
KA SERVISIN E KRYER ME 29.04.2015 NDRRIMIN E VAJIT TE MOTORRIT.NDRRIMIN E FILTERIT TE VAJIT,NDRRIMIN E FILTERIT TE NAFTES NDRRIMIN E FILTERIT TE KLIMES, NE KILOMETRAT 195460-KILOMETRAT AKTUALE 196000
KA TE NDRRUME GURTNET E PARA
Informata rreth publikuesit
Petrit
Ferizaj
044273926
Remzi Hoxha [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »