SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw x5 3.0 2005
Çmimi :
€12,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw x5 3.0 disel

viti : 2005

marshi : AUTOMATIK

KM : 199 999 km

Kontakt : 045 556 550 / 049 611 290

extra : PANORAM , ulset me memorje Nxemje dhe thyrje M-Paket . lekur krem ,senzora te shiut , senozra Parkingu ,Navigacion , TV ,CD .DVD ,shanzher 6CD, Telefon , AUX ,Xenon , TEMPOMAT , pulla ne Timon , ka servisimin e krym per 9000 Km i rujten shihet edhe ne foto Qmimi 12900 Euro pres vetem blers serioz.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »