SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Alfa Rome 1.9 tdi 16 v jtd 2003
Çmimi :
€4,999.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '17
Lloji :
Alfa Romeo 156
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,900
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
85539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alfa Romeo 1,9jtd 16v 2003 ,karrika lëkurë me nxemje.klima tronik,6 shpejtësi i ardhur nga Gjermania me senxor parkingu standard,pasqyret dhe gjamat elektrinike,radio cd alpine me zerim ose zvuqnika Boze,2 palë goma për dimër dhe verë me fellne origjinal,sirvisim te rregullt me liber servisi ne Alfaromeo,etj.E shes me kesh dhe e ndrrojë me mercedes. Postuar nëpërmjet celularit.,kontakt 0037744316367 edhe viber.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
37744316367
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »