SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reno scenic 2002 1.9 dci
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '15
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
85544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ne gjendje te rregullt, klim, radio, etj etj
Regjistrim rks deri me shkurt 2016

telefoni: +37744422888 ( viber )

045 594 525
Informata rreth publikuesit
Fatos
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »