SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x5 2003
Çmimi :
€9,499.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
286,547
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw x5 ne gjendje te rregullt
Viti i prodhimit ne fund te 2002
Vetura posedon Panoram, Ulset me Nxemje, Lekur e zez, Telefon, Xenon, Tempomat, Pulla ne timon, Auspuha EKSTRA etj etj, Bej ndrrim me ndonje vetur me te vogel per ma shum informata mund te kontaktoni ne kete nr 044 163 398 si dhe ne viber +377 44 163 398
Informata rreth publikuesit
Korab
Pozhoran [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »