SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover Defender 110 TDI
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '15
Lloji :
Land Rover Defender
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
Ekstra :
Alarm, Rregullues Klime
ID e produktit :
85577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Gjipi Land Rover Defender 110 TDINR 044 292900

049 292900
Informata rreth publikuesit
Lavdat
prugovc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »