SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 2.0
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1989
Ekstra :
Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
85578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent eshte ne gjendje te regullt ndez me te paren nuk ka asnje defekt mund te konkatkoni dhe ta shikoni vet, ju mirepres faleminderit.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjent
Pejë
049727770
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »