SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes vw touareg 2005 2.5 dizel ndrrim I mundshem
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
85604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw touareg 2.5 2005 dizel tdi full opsione full rks Nr kontaktus 044785803 + VIBER 049888008
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjeneral
Hamburg, Germany
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »