SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 405 GLI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '15
Lloji :
Peugeot 405
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
54,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1987
ID e produktit :
85611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 405 . Ne gjendje shum te mire.
Nr i tel : 049790219
Informata rreth publikuesit
Gem
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »