SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530d Automatic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '15
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,032
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
85657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 530 Dizell E sa Po Ardhur nga Zvicrra E doganuar me daten 11.05.2015 Ne RKS 07
Bmw posedon te gjitha paisjet me nje fjal o Full extra Shpenzimet Jasht Zakonisht te vogla
Te gjitha serviset e kryera ne zvicerr ne servis te autorizuar te BMW me liber servisi ....

BMW është e punuar extra Pres Blers Serjoz ...

Per Info : 044453594
Informata rreth publikuesit
Ali
Qabrat [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »