SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '15
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje shume te mire dhe me muzike te instaluar ne vlere prej 500 euro.
Informata rreth publikuesit
artansadiku
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »