SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOUREG 3.0 Diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Lloji :
VW TOUAREG
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,326
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toureg 3.0 kubik , V6 , Diesel
Eshte ne gjendje shum te rregullt dhe ka regjistrim 8 muaj.
Presim klient serioz.
Numrat kontaktues :
049344249
049704904
Informata rreth publikuesit
Shyti
Pejë
049344249
Deçan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »