SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MONDIAL HSI 150CC
Çmimi :
€520.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
85726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MONDIALI HSI 150CC
I DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR
SHUME I SHPEJT
ME SENE EKSTRA
GUMA TE REJA
DHEZ NGA 30M DISTANCE
NUK BOJ NDRRIME

PER ME SHUME INFO VIBER +386 49 881 982
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »