SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
veture ne gjendje te shkelqyeshme
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
85752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Veture e garazhuar gjate gjithe kohes.
Servisimi i fundit ne maj 2015 (vaji, fileri ajrit, vajit, benzinit).
4 goma te reja (vetem 100 Km te vozitura).
4 goma te dimrit.
Akumulatori i ri i nderruar ne qershor 2015.
Frenat e reja te nderruara ne janar 2015.
Antifrizi i nderruar ne janar 2015.
Rexhistrimi deri ne Qershor 2016.
Extra; 2 airbag, ABS, Brave qendrore, Alarm, Shiber,
Shpenzime te ulta 6 litra ne rruge te hapur, 8 litra qytet.
Nuk bejm nderrim.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
044 132757
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »