SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugot306 xt
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Lloji :
Peugeot 306
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1993
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
85755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
xhendje te rregullt,pa dogan
Informata rreth publikuesit
Arben
045573041
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »