SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E 300 dizel -15
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '15
Lloji :
Mercedes E 300
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
6,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
85758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
48mij euro viti 2015 3.0naft. Blutec asht linia Ne lekur te zez Full opsional 6.000 klm Kamer mbrapa Sedilje ma ftofje dhe ngrohje Kambio ne timon esp Fener bikseno Gjama te zi origjinal dhe perde.Bluetooth Telefon fiks Dhe celular Telekomand sarelitare Satelitare Disqe 18 Goma te reja. kambio automatike, i ndrron marshet edhe prej ne timon kambio sekuenciale
numer kontakti:+355685013824
Informata rreth publikuesit
Sander
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »