SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5 3.0 d -03
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
85759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ka 270 mij kilometra origjinale, gjama te zi, fener okseno kambio automatike, ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera,, makina eshte me dokumenta italiane
nr kontakti:+355685013824
Informata rreth publikuesit
Sander
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »