SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5 3.0 D 2005
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
85760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
eshte me letra shqiptare,prodhim dhjetor 2005 full option serdile lekure ka 195 mij kilometra te gjitha origjinale. ka xhama te zi origjinal. cambio automatike 6 marsha. fener okseno, sedile lekure elektrike disqe dhe goma te reja gjithashtu ka 280 kuaj fuqi,
numer kontakti:+355685013824
Informata rreth publikuesit
Sander
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »