SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz SLK 200 -05
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
Lloji :
Mercedes SLK 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
93,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
85762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
slk cabrio 2.0 kompresor benzine full option prodhim i vitit 2005.eshte shume e shpejte, sedile lekure te kuqe sensor parkimi kambio manuale me 6 marshe. navigator. telefon bluetooth 93 mije kilometra te gjitha origjinale qe jane te shenuara ne libreze, fener okseno. me dokumenta italiane
numer kontakti:+355685013824
Informata rreth publikuesit
Sander
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »