SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BLEL Opel Zafira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,800,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej Opel Zafira ngjyre te zez te aksidentum ...
Informata rreth publikuesit
liridon
Prishtinë
045658401
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »