SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kamioni DAF 1000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138,950
Motori (kubik) :
4500.00
Viti :
1992
ID e produktit :
85848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kamioni daf 1000 me vetem 138950km te kaluara,
i doganuar skadim regjistrimi (nuk ka hipotek)e cerad,ka ngarkuesen (hepebyne) shum i ruajtur i garazhuar gjith kohrn,rimorkion e aluminit,pesha totale 10.000kg pesha e lejuar e ngarkeses 6.5t ka kater goma me fellge rezerv...
nr tel. +37744131835 viber dhe vala
Informata rreth publikuesit
Pashk
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »