SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz Cdi 220 Nr Tel : 355688126378
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,500
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz Cdi 220 , prodhim 2008 , seria 204 , 1500 km , 260 km/ore , marsh automatik ,me dokumenta Shqiptare , sendilje lekure
Cmim i diskutushem !
Per informacione te metejshme mund te kontaktoni ne kete numer
355688126378
Informata rreth publikuesit
Edmond D.
Tirana, Albania
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »