SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot pa dogan
Çmimi :
€2,999.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
144,000
Viti :
2004
ID e produktit :
85924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot boxer pa dogan 2.8/dizell 2004
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
STAR TECH SH.P.K
Pristina
038 554 131
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »