SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 330Ci ZHP-(Sport)
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '16
Lloji :
BMW 330
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
53,500
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 330Ci E46 Zhp (Sport packet) , 3.0 benzin , 241 ps , 6 shpejsi manual , viti i prodhimit 2006, 53500 km te kaluara , coupe , M-tech 2 aerodynamic packet , drita xenon, karrikat me nxemje dhe sport , timon M-sport , klim , sistem audio Harman/Kardon , sensora per presion te gomave , etj
E pa doganuar e ardhur nga Amerika. Vetura gjendet në Kosovë
Për më shumë kontaktoni ne 049845542 (edhe ne viber) ose 045114000
Informata rreth publikuesit
Lindrit
Therandë
049845542
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »