SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veture
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
ID e produktit :
85939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 2.5 tdi v6Manual me 6 shpejtsiKlimatronikKlime automatike me ekranRegjistrim 1 vjet kaDy par guma te reja vere dhe dimerEshte quattro
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »