SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Laguna 2.2 dCi 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '15
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
85971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Laguna Karavan dizel 2.2 dCi ngjyre hiri e mbyllte metalike viti i prodhimit 2004 , vetura posedon : 6 shpejtsi senzor parkingu senzor ne rrota ESP Senzor te Shiut perpara dhe mbrapa Uleset gjysme lekur servisin ja kam kry tash Tempomat Eshte Doganuar dhe Regjistruar tash si dhe shum gjera tjera per me shum informata kontaktoni ne numrin me posht ose edhe Viber +37744121454 si dhe mund te kontaktoni ne kete numer : 043-896-871
Informata rreth publikuesit
Rinor
Ferizaj
043-896-871
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »